Pradinis » Interviu » Į Statistikos departamentą – dviračiu!

Į Statistikos departamentą – dviračiu!

Birutė su kolegėmis

Atšilus orams vis daugiau departamento darbuotojų kelionei į darbą renkasi dviratį. Džiugu, kad įstaigoje besirenkančių tokią transporto priemonę šiuo metu yra apie penkiolika ir šis skaičius pamažu auga. Tam pasitarnauja įstaigoje įrengti dušai ir saugus vidinis kiemas, kuriame nesibaiminant galima palikti dviračius. Įdomu ir tai, kad kai kurie departamento darbuotojai, važinėjantys dviračiais, į darbą keliauja iš užmiesčio.

Viena ilgiausiai važinėjančių į darbą dviračiu yra Birutė Stolytė. Ji sutiko mums plačiau papasakoti apie keliones dviračiu.

Birutė jau devynerius metus sėkmingai važinėja dviračiu. Kelionėje į darbą Ryšių su visuomene skyriaus specialistė užtrunka apie 20 minučių. Moteris džiaugiasi, kad važiuodama dviračiu išvengia transporto spūsčių ir nevėluoja į darbą, kai automobilius vairuojantys kolegos vos ne kasdien susiduria su spūstimis.

Be to, moteris džiaugiasi visai neseniai, pietų pertraukos metu, padedama dviračio suspėjusi pasigrožėti Vilniuje pražydusiomis sakuromis. Taip pat Birutė pasigyrė turinti puikių kolegų iš Ūkio skyriaus. Vyrai ne tik duoda patarimų apie dviračio priežiūrą, tačiau ir patys pasirūpina, kad Birutės dviračio ratuose netruktų oro ar net pataiso smulkius gedimus.

Moteris, dėl miesto ilgapirščių netekusi trijų dviračių, teigia, jog dviratis jai atsiperka greičiau nei per metus. Net ir žiemą važinėjančiai dviratininkei nebaisus nei lietus, nei sniegas. Vienintelis dalykas, sukeliantis nepatogumų žiemą, yra slidi kelio danga. Dar Birutė pasiguodė automobilių vairuotojų kultūros stoka, kurie nelaiko dviratininkų lygiaverčiais eismo dalyviais.

Nepaisydama to Birutė įžvelgia daug daugiau privalumų nei trūkumų, todėl net neketina pamiršti dviračio ir siūlo kitiems išbandyti ir nebijoti pradėti važinėti ne tik laisvalaikiu, bet ir į darbą. Tik nuogastauja, kad pritrūks dušo kambariųJ

Tikimės, kad ši žinutė paskatins mūsų skaitytojus ir kitus Lietuvos statistikos departamento darbuotojus rinktis šią gamtai draugišką ekonomišką transporto priemonę.

Birutė Stolytė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s