Pradinis » Statistikos žmonės » Lietuvos statistikos departamento darbuotojai – Prezidentės apdovanojimas

Lietuvos statistikos departamento darbuotojai – Prezidentės apdovanojimas

Trenerė Laima Grižaitė (penkta iš kairės) ir jos auklėtinė  Jurgita Januškaitė (šešta iš kairės)  atsiėmė Prezidentės padėką.

Lietuvos statistikos departamente dirba daug šaunių ir neįprastų sugebėjimų turinčių žmonių. Štai praeitą penktadienį Lietuvos statistikos departamento darbuotoja Laima Grižaitė gavo padėką iš pačios šalies Prezidentės Dalios Grybauskaitės rankų. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kūno kultūros ir sporto dienos proga už Lietuvos vardo garsinimą ir nuopelnus sportui, parodytą valią ir ryžtą siekiant pergalių apdovanojo Europos ir pasaulio čempionatuose bei olimpinėse žaidynėse prizines vietas iškovojusius šalies sportininkus ir jų trenerius.

Valstybės ordinais ir medaliais Kūno kultūros ir sporto dienos proga Prezidentės dekretu apdovanoti 18 sportininkų, taip pat įteiktos 242 padėkos. Tarp jų buvo ir Lietuvos statistikos departamento darbuotoja Laima Grižaitė.

Ji jau daugiau nei dvidešimt metų užsiima Šotokan karatė sportu. Taigi, Laima viena gatvėmis tikrai nebijo vaikščioti. Nuo 1995 metų sportininkė pradėjo dirbti trenere.  2012 metais Laimos auklėtinė Jurgita Januškaitė Pasaulio Šotokan čempionate užėmė antrąją vietą. Už šią pergalę trenerė ir sportininkė gavo Prezidentės padėkas.

Dž. G. Barysaitės nuotrauka/Prezidentės spaudos tarnyba

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s