Pradinis » Statistikos žmonės » Kūrybiški statistikai

Kūrybiški statistikai

daliutės akmenysMūsų darbuotojai ne tik geri statistikos specialistai, bet ir labai kūrybingi žmonės. Metodologijos skyriaus specialistė Daliutė Kavaliauskienė neseniai kolegoms pristatė savo kūrinių kolekciją.

Picture 459Apie savo parodą ji sako:
“Didžiąją dalį savo laisvalaikio praleidžiu gamtoje, dažniausiai keliaudama. Labiausiai myliu akmenis ir medžius. Pirmieji visada asocijuojasi su kietumu ir tvirtumu. Tačiau kaip lengvai juos įveikia tokios „minkštos“ galybės, kaip vanduo, vėjas ir, žinoma, laikas! Kelionėse suvenyrų ieškau ne kioskuose, o sau po kojomis. Įdomesnės formos ar spalvos akmenukas tampa mielu kelionės prisiminimu. Kartais paimu paprastą pilką kelio akmenėlį, ką nors ant jo nupiešiu, ir jis neatpažįstamai pasikeičia. Kartais užtenka vieno teptuko brūkštelėjimo ir akmuo atskleidžia savo grožį. O kartais ir visai nieko nereikia daryti. Su Didžiuoju Kūrėju fantazija nepalenktyniausi.

daliutes akmenys
Su medžiais mano santykis savotiškas, labiau asmeniškas. Medis mus sutinka gimstančius ir palydi išeinančius. O per visą gyvenimą žavi jų stiprybė ir grožis. Jie ir mirti moka stovėdami. Man kiekvienas medis – atskira asmenybė. Ir gražūs jie kiekvienas savaip. Bandau juos fotografuoti, piešti, karpyti iš popieriaus.
Tokių būdu atsiradusių suvenyrų ir darbelių prisikaupė. Kartais juos išdalinu sau artimiems žmonėms. Paskui atsiranda nauji. Pagalvojau surengti mažytę parodėlę Jums. Galbūt ji paskatintų atidžiau pažvelgti į tai, kas supa mus kasdien, kokiame gražiame pasaulyje gyvename.“

Picture 390 Picture 396Picture 389 Picture 430  Picture 441  Picture 387

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s