Pradinis » Renginiai » Statistiniai duomenys kūrybiškai

Statistiniai duomenys kūrybiškai

Lietuvos statistikos departamente pristatoma Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Grafinio dizaino katedros antro kurso studentų darbų, kuriuose pateikiama įvairi statistinė informacija, paroda.

infografika1Pateikiami geriausiai Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos dėstytojų įvertinti darbai, kuriuose esanti informacija atitinka statistinius įvairių metų duomenis.

Eksponuojami darbai yra grafiniai (vizualieji) pranešimai, perteikiantys tam tikrą informaciją, naudojant universalių ženklų, simbolių ir vaizdinių kalbą. Darbus vertino kolegijos dėstytojai, o pagrindiniai vertinimo kriterijai – pateikimo lakoniškumas, struktūros aiškumas, diagramų ir papildomų grafinių elementų darna, vaizdų atitiktis pasirinktai temai. Lietuvos statistikos departamento teikiamos informacijos naudojimas užtikrino projektų vizualinės medžiagos originalumą, taip pat leido studentams geriau susipažinti su Lietuvoje vykstančiais socialiniais, demografiniais ir ekonominiais pokyčiais. Kai kuriuos darbus atliko užsienio studentai, studijuojantys Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje.

Lietuvos statistikos departamentas dėkoja Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos dėstytojams ir studentams už gražią iniciatyvą ir bendradarbiavimą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s