Pradinis » Kita » Paskelbti Eurostato vaizdo klipų konkurso nugalėtojai. Geriausieji laimėjo po 5 000 EUR.

Paskelbti Eurostato vaizdo klipų konkurso nugalėtojai. Geriausieji laimėjo po 5 000 EUR.

eurostat video contestBaigėsi Eurostato skelbtas vaizdo klipų konkursas studentams. Nuo 2014 m. gegužės iki spalio konkurso dalyviai varžėsi 3 kategorijose. Pirmos kategorijos dalyvių buvo prašoma sukurti vaizdo klipą, kuris parodytų, kaip sprendimų priėmimas ES remiasi bendrojo vidaus produkto (BVP) statistika ir kaip tai veikia milijonų Europos žmonių gyvenimą. Klipe turėjo būti parodyta, kad regioninis BVP yra vienas svarbiausių Eurostato teikiamų statistinių rodiklių.

Laimėtojas Christopher Curmi: youtu.be/YXPApdQPCNw

Antroje kategorijoje varžėsi studentai pateikę vaizdo klipus apie infliaciją ir paaiškinti, kodėl ji yra svarbi. Klipe turėjo būti pavaizduota, kaip matuojama infliacija ir infliacijos, apskaičiuotos pagal suderintą vartotojų kainų indeksą (SVKI), svarba.

Laimėtojas Sebastian Kraner: youtu.be/wAMhjCIEhls

Trečioje kategorijoje kūrėjai pristatė vaizdo klipus, paaiškinančius perkamosios galios pariteto (PGP) sąvoką, kaip jis gali būti naudojamas vietoje įprastų valiutos keitimo kursų, kaip galima palyginti skirtingų šalių ekonominius rodiklius. Klipe turėjo atsispindėti, kad PGP yra vienas svarbiausių Eurostato skelbiamų rodiklių.

Laimėtojas Adriana Danaila: youtu.be/YYt-i7M_6Zs

Visose trijose kategorijose laimėtojai apdovanoti piniginiais prizais. 1-os vietos laimėtojas gavo 5 000 EUR, 2-os – 2 000 EUR, 3-ios – 1 000 EUR. Už klipus internete galėjo balsuoti visi norintys.

Daugiau apie konkursą skaitykite čia

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s