Pradinis » Kita » Gegužės 9 dieną pažink Europą

Gegužės 9 dieną pažink Europą

europa

Kasmet gegužės 9-ąją švenčiama Europos diena. Visoje Europoje vyksta įvairūs renginiai. Lietuvos statistikos departamentas taip pat mini šią šventę.

Gegužės 9-ąją Lietuvos statistikos departamentas kviečia į savo biblioteką (Gedimino pr. 29) visus norinčius susipažinti su Europos statistika. Bus mokoma naudotis Eurostato svetaine, duomenų baze. Konsultantas padės Jums rasti reikiamą ES šalių statistiką, susidaryti savo statistines lenteles, jas parsisiųsti, sudaryti statistinius žemėlapius. Bibliotekoje galėsite pavartyti statistinius leidinius.

12 val. – naujų Eurostato statistikos produktų pristatymas „Europos statistika – paprastesnė ir suprantamesnė“.

12.30 val. – linksma viktorina apie ES šalis. Aktyviausių dalyvių laukia prizai.

Eurostatas yra Europos Sąjungos statistikos tarnyba. Savo svetainėje jis skelbia oficialius Europos Sąjungos, euro zonos, Europos ekonomikos statistinius rodiklius ir pateikia palyginamą, patikimą ir objektyvią kintančios Europos panoramą.

Europos Sąjungos šalių statistinė informacija yra nemokama. O Lietuvos statistikos departamente vartotojams, besidomintiems oficialia Europos statistika, teikiamos konsultacijos, kurių paskirtis – padėti susirasti reikalingą statistinę informaciją Eurostato svetainėje, populiarinti Eurostato paslaugas. Jeigu pasimetėte Europos statistikos gausybėje, visada galite kreiptis į Europos statistikos konsultantą Lietuvos statistikos departamente: info@stat.gov.lt arba tel. +370 656 10 787.

Apie Europos šalis, jų gyventojus skaitykite specialiame informaciniame pranešime.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s