Pradinis » Apie statistiką » Statistika ir socialiniai tinklai. Statistikos nauda IV

Statistika ir socialiniai tinklai. Statistikos nauda IV

socialiniai tinklaibIšpopuliarėjus socialiniams tinklams, statistikos naudą sužinojo daugelis – juk naudodamas lankomumo statistiką gali palyginti savo ir draugų populiarumą. Taigi statistika – apibendrinti, apdoroti duomenys – gali praversti ir „matuojant“ populiarumą.

Stebint socialinių tinklų vartotojus ir apibendrinus gautus duomenis taip pat galima rasti įdomių tendencijų. Pavyzdžiui, stebint „Facebook“ socialinio tinklo vartotojų šeimyninio statuso pasikeitimus, pasirodo, pats liūdniausias laikas įvairaus amžiaus poroms yra vasara. Būtent tuo metu daugiausia vartotojų pakeičia savo statusą į „vienišas“ arba „vieniša“, o žiemą priešingai – daugiau žmonių užmezga santykius.

Šiuo metu populiariausiame socialine tinkle „Facebook“ kasdien apsilanko iki 526 mln. vartotojų. Bent kartą per mėnesį jį atsiverčia apie 901 mln. žmonių. Kiekvieną dieną į „Facebook“ įkeliama net 300 mln. nuotraukų, 3,2 mlrd. kartų paspaudžiama „Patinka“ arba parašomas komentaras ir užmezgama net 125 mln. naujų draugystės ryšių.

Lietuvoje yra 1,14 mln. „Facebook“ vartotojų. Pagal vartotojų skaičių užimame 79 vietą visame pasaulyje.

 Straipsnyje naudota informacija:

http://www.delfi.lt/mokslas/technologijos/login-2012-nuobodi-statistika-gali-buti-be-galo-idomi-ir-naudinga.d?id=58838401#ixzz2tUSg5UJB

http://www.alfa.lt/straipsnis/14372695/naujausia-facebook-statistika-901-mln-vartotoju-ir-milijardas-doleriu-pajamu#.UwHrnmKSyxo#ixzz2tZmAiYUM

http://beemedia.lt/facebook-statistika-lietuvoje/

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s